Podzimní Edoviny 10. 10. 2023

Říjen je měsícem posledních teplých dnů, které je příjemné strávit venku. Naše škola příležitosti využila k setkání dětí, rodičů a učitelů při Podzimních Edovinách. V plánu bylo společnými silami opravit plot školní zahrady, úprava amfiteátru, zastřižení živých plotů v okolí školy a zabudování venkovní výukové a informační tabule. Ani třídy nezůstaly bez pomoci ochotných rodičů. S jejich pomocí mají naše třídy např. nové háčky na aktovky, polici na televizi, nové garnýže, křišťálově čistá okna a méně hluku z chodby díky utěsněným průduchům.

Společný čas však nebyl jen o práci. Děti se vydaly na cestu za mravencem Lesíkem a přinesli si sladkou odměnu. Dospěláci se odměnili chutným pohoštěním v podobě dýňového krému a poctivé škvarkové pomazánky. Počasí nám přálo, a proto jsme společně celou akci završili posezením na školní zahradě a muzicírováním. Toto odpoledne nám ukázalo, že táhnutím za jeden provaz dokážeme velké věci, a přitom
se i pobavíme.

Poděkování patří VŠEM, kteří se do Podzimních Edovin zapojili, za jejich ochotu, pracovitý přístup, dobrou náladu a týmovost.

Za tým ZŠ Eduard Tom Horčička