Informace pro rodiče našich žáčků

Družina

Rodiče mohou využívat služby ranní i odpolední družiny. Ranní družina začíná v 7,00, děti si mohou dát teplý čaj, odpočinout si na polštářích apod. Odpolední družina navazuje na konec vyučování a končí v 17,00. Zde mají děti možnost zúčastnit se připraveného programu nebo užívat volné hry a zábavy, a to především na zahradě a v přírodě.

Stravování

Stravování dětí zajišťuje výdejna školní jídelny. Spolupracujeme s Jídelnou Staňkova, která si stojí za kvalitou a čerstvostí dovážených pokrmů, nevaří z polotovarů. Cena oběda je 55 Kč. Během celého dne je pro děti zajištěn pitný režim. Díky stolování v malé skupině je oběd pro děti přirozenou součástí dne, necítí se ve stresu z nedojedeného jídla či ze stolování v cizím prostředí, při jídle nemusí spěchat.

Školné

Školné je 7 150,-/ měsíc. Částka je vypočítána tak, aby umožnila provoz školy a náklady na kvalitního pedagoga. V ceně je zahrnuta školní výuka a družina, nejsou zahrnuty obědy.

Organizace školního roku