Eduard v Polárce

5. října jsme se všichni společně vypravili do divadla Polárka na divadelní představení O Glashtinovi a slepé dívce. Představení bylo velmi napínavé, což umocňovala i krásná živá hudba. Přivítala nás scéna znázorňující děsivou bouři, při které se narodila slepá dívka Kiree, hlavní hrdinka příběhu. Příběh pokračoval střídavě napínavě a vtipně, to zejména, když se na scéně objevila postava Patrika.

Tato irská pohádka o bytostech zrozených z mořských vln byla skvělým zážitkem pro všechny žáky naší školy od 1. do 5. třídy. Děti si nejvíce užívaly živou hudbu, napínavost příběhu, ale zároveň i jeho vtipnost i zábavnost.

Žáci naší školy se projevili jako skvělí, respektující a pozorní divadelní diváci. Všichni už se moc těšíme na další kulturní zážitky.