Indiánské léto -

"Po stopách stříbrné vlčice"

Letní dětský tábor 2022

Naši tábornící budou muset opět prokázat velkou dávku odvahy, rozhodnosti, statečnosti, moudrosti, fyzické zdatnosti, obratnosti,šikovnosti, čestnosti, duchapřítomnosti a vnímání, aby společně nebo každý sám zvládl výzvy, které je čekají.

I my se velmi těšíme na 14 dní plných smíchu, překvapení, napětí a objevování, dobré nálady a výborné kuchyně 🙂

Těšíme se na vás!

• Kapesné
    Pokud řešíte, jaké kapesné máte dětem přibalit, potom vězte, že plánujeme maximálně jednu návštěvu do města. Bude stačit drobné kapesné na zmrzlinu nebo nějakou milou drobnost.
  • Adresa na tábořiště
    LDT Indiánské léto* Jabloňov u Velkého Meziříčí * "JMÉNO DÍTĚTE"* Velké Meziříčí* 594 01
  • Sraz
    Sobota 23.7. ve 13,15 hodin na hlavním nádraží Brno u Tesca.
  • Termín:
    23.7. - 5.8. 2022
  • Místo:
    Tábořiště Jabloňov Odkaz mapa: https://mapy.cz/zakladni?x=16.0775953&y=49.3164203&z=16&source=coor&id=16.0775953%2C49.3163783
  • Spaní:
    Stany s podsadou a týpý. Je třeba mít vlastní karimatku a spacák a prostěradlo
  • Hygienické zázemí:
    Umývárna, suchý záchod, sprcha s teplou vodou
  • Stravování:
    Skvělé domácí menu od našich maminek.
  • Dokumentace:
    K předání si připravte: * List účastníka - ke stažení * Posudek o zdravotní způsobilosti - může být ze školy, pokud jste byli na škole v přírodě. Nesmí být starší než 2 roky k datu 14.8.2021 Bude Vám navrácen pro další použití:-) * Prohlášení o bezinfekčnosti - vztahuje se k datu odjezdu. Prosíme o zvýšenou opatrnost v týdnu před odjezdem. * Poštu pro děti - připravte předem několik pohledů a dopisy, budeme je dětem rozdávat rovnoměrně během tábora.
  • Cena letního tábora:
    - Základní cena 4.600 Kč - Pro další sourozence 3.700 Kč
  • Cena zahrnuje:
    Cena zahrnuje: pronájem tábořiště, cestování, kompletní stravování 5x denně, pitný režim, odborný dohled, kvalifikované instruktory, základní zdravotnickou péči, drobné odměny, veškerý materiál potřebný k aktivitám, včetně Tvořivých dílen.
  • Příspěvek zaměstnavatele:
    Cenu tábora můžete uplatnit u svého zaměstnavatele, vystavíme Vám fakturu nebo potvrzení o účasti Vašeho dítěte na letním táboře.
  • Platba:
    bezhotovostně – č.ú. 13037670/ 5500, do 10.7. 2022 Do poznámky napište JMÉNO DÍTĚTE.
  • Co si vzít s sebou:
    - kvalitní spací pytel, karimatku, (deku), polštářek, plyšák - hygienické potřeby, ručník, osušku - oblečení do tepla i zimy (dlouhé kalhoty, kraťasy, tepláky, softshellová bunda, trika, 2x mikina, spodní prádlo, teplé prádlo, spací úbor, kapesníky, alespoň dva páry pevných bot- doporučujeme kvalitní sportovní obuv, sandály, holínky, pláštěnku - pokrývka hlavy proti slunci, plavky, šátek, baterku na svícení si ve stanu - plátěný sáček na špinavé prádlo - repelent, opalovací krém (vyšší ochranný faktor), role toaletního papíru - oblíbená hračka, knížka, hudební nástroj - dopisní papíry + obálky se známkami a předepsanými adresami - malý batoh na výpravy 30-40l, plastovou láhev na pití (1l) - kapesné na osobní potřeby (dle uvážení) - ešus, příbor, hrníček
  • Pro rodiče:
    Všem ochotným maminkám, které připraví buchty, koláče a jiné dobroty do společného proviantu, předem moc děkujeme. Uvítáme též drobné dárky do odměn za aktivity. Mobilní telefony a fotoaparáty rozhodně nedoporučujeme. V případě nutnosti můžete kontaktovat hlavní vedoucí - Gabrielu Pařilovou. Informace z táborového dění budete moci nalézt na FB ZŠ Eduard, kam se budeme snažit vkládat fotky a informace každý den - dle možností. Záměrem též je, aby si i děti ověřily, že mohou žít i bez mobilu 😀 Návštěvy rodičů ze zkušenosti nedoporučujeme. Vedoucí i ostatní jsou zkušení táborníci - pedagogičtí pracovníci, zdravotníci, rodiče a studenti, kteří mají mnohaleté zkušenosti v práci s dětmi. Důvodem k odjezdu z tábora byla vždy maximálně nemoc nebo závažné porušení táborového řádu.
  • Konec tábora
    Táborové dobrodružství zakončíme společně v pátek 5.8. slavnostním nástupem v 16 hodin a následným velkým táborákem. Poté je možné odejet domů nebo přespat na tábořišti.

POZOR, chtěli bychom upozornit na dvě změny:

-  na cestu na tábořiště na vyzvednutí dětí jsme přidali odkaz na mapu - viz. místo

- jiné číslo účtu - správné je: 13037670/5500, s platbou bez zálohy

- obnovujeme tradici společného pátečního táboráku s možností přespání pro rodiče

Těšíme se!

Přihláška a dokumenty

Závaznou přihlášku na letní tábor 2022 doručte nejpozději do 10.7. 2022 na:

* adresu školy: Terezy Novákové 1283/64, 621 00 Brno

* mail: gabriela.parilova@zseduard.cz

Podívejte se na fotky z minulých ročníků