Hledáme kolegy do týmu ZŠ Eduard

Základní škola v Brně, která ověřenými metodami rozvíjí talenty a silné stránky dětí

Aktuálně hledáme učitele pro I. stupeň a vychovatele do školní dužiny.

Hledáme kolegu či kolegyni na první stupeň a do školní družiny, který by byl trpělivým, laskavým a důsledným průvodcem a pomocníkem. Je možný částečný nebo celý úvazek. Životopisy zasílejte na gabriela.parilova@zseduard.cz a prosím připojte informaci, proč máte o tuto pozici zájem.

Do ZŠ Eduard hledáme učitele s jiskrou! Jste to Vy?

Hledáme pedagogy, kteří se nebojí pracovat s vrozeným nadáním a talenty dětí. V ZŠ Eduard kombinujeme klasickou výuku s moderními směry. Chcete i Vy poznat svá vrozená nadání a využít je při práci s dětmi? Rádi Vás to naučíme.

Ozvěte se na mail: gabriela.parilova@zseduard.cz

Co Vás čeká?

• Práce s dětmi na jejich cestě rozvoje a vzdělávání
  • Vzájemná inspirace a sdílení - učíme se od sebe navzájem
  • Příležitost plně využít své nápady, schopnosti a osobitost
  • Osobní růst a poznávání vlastních nadání a talentů
  • Kvalitníí finanční i nefinanční ohodnocení Vaší práce
  • Vstřícnost, podpora a přátelská atmosféra naší školy
  • Možnost předávání nabytých zkušeností kolegům z jiných škol

Jaký je profil ideálního učitele?

• Pedagogické vzdělání - učitelství pro 1.stupeň
  • Zkušenosti s moderními metodami vzdělávání
    Respektovat a být respektován, Nevýchova, Intuitivní pedagogika, Začít spolu, Učitel na živo, Učitel koučem, Dalton, Hejného metoda aj.
  • Znalost Anglického jazyka
  • Člověk, který partnerství vnímá jako vzájemný respekt ve světě dětí i dospělých
  • Chuť pracovat na společném cíli
  • Odvaha a osobní odpovědnost

Hledáme vedoucí příměstských táborů v ZŠ Eduard

Hledáme šikovné, hravé a zodpovědné vedoucí příměstských táborů v ZŠ Eduard. Jestli je Vám alespoň 18 letmáte chuť si týden hrát, tvořit, tancovat, zpívat, sportovat, prostě bavit se s dětmi, pak hledáme právě vás.